Als begeleider dagbesteding niveau 3 of 4 werk je met een complexe doelgroep waarbij intensieve begeleiding, duidelijkheid en nabijheid centraal staan. Je creëert een gestructureerde dagbesteding waarin bewoners hun vaardigheden kunnen behouden en ontwikkelen door betekenisvolle activiteiten. Ervaring met epilepsie is niet vereist, want SEIN biedt uitgebreide scholing en begeleiding om jou goed voor te bereiden op deze uitdagende functie.
Wat ga je doen?
Het is half 8, iedereen slaapt nog of is net wakker aan het worden. Aangekomen op de afdeling ondersteun je de collega’s van wonen met het opstarten van de dag. Je helpt de bewoners met opstaan en gaat daarna samen met hen naar de dagbesteding toe. De meeste bewoners vinden het fijn dat dit elke dag op dezelfde manier gaat, ze houden van voorspelbaarheid. Tegelijkertijd wil jij ook nieuwe zinvolle activiteiten aan te bieden, je hebt hier samen met de collega’s een plan voor gemaakt. De een heeft begeleiding nodig bij het oplossen van een conflict, een ander hulp bij het eten. Er zijn ook bewoners die behoed moeten worden voor te veel prikkels.
Je luncht samen met de bewoners en bent dan druk bezig om de sfeer aan tafel gezellig te houden. Hoe verschillend deze bewoners ook zijn, ze willen zich allemaal ontwikkelen.
Rond half drie breng je de bewoners weer terug naar de woning. Je hebt nog even tijd voor de overdracht naar de woonbegeleiders en het opruimen van de werkplek en dan zit de dag er ook weer voor jou op. Zowel voor jezelf als de bewoners was het een zinvolle dagbesteding!
Wie ben jij?
Je hebt een (zorg)diploma niveau 3 of 4 en je wilt je samen met een team inzetten voor mensen met complexe epilepsie. Ervaring is fijn, maar niet noodzakelijk. Je doet bij SEIN voldoende ervaring op en krijgt alle benodigde scholing en training. Wij hechten belang aan goede uitdrukkingsvaardigheden, tact, inlevingsvermogen en collegialiteit. Een flexibele houding en een flinke dosis humor zijn nodig gezien de dynamiek van alledag.
Jouw team
Je komt te werken in een enthousiast en betrokken team van ongeveer twintig vaste medewerkers, dat volop in ontwikkeling is. Het team is gedreven en heeft veel aandacht voor de bewoners en hun leefomgeving. In de begeleiding staat een betekenisvolle dag voor de bewoners centraal.
Binnen gebouw 1 wonen mensen met een zeer uiteenlopende zorgvraag. Er wordt ondersteuning geboden bij begeleidings-intensieve zorgvragen. Bij een deel van de bewoners is er naast de begeleidingsvraag sprake van ADL- zorg. De bewoners zijn jong volwassenen, waarbij sprake is van een verstandelijke beperking of hersenletsel. In het gebouw zijn vier groepen en iedere groep heeft zijn eigen accent en structuur, verzorgingsbehoefte en begeleidingsaanbod.
Solliciteren, zo werkt het!
Solliciteer via de sollicitatieknop.
Wil je eerst meer informatie? Dat kan altijd. Neem contact op met:
- Joeke Meijer Manager Lang Verblijf 06 - 44 23 14 60 | jmeijer@sein.nl.
We willen niet benaderd worden door bureaus of verkopers. Delen van de vacature mag natuurlijk wel!