Op dit moment is onze EPD-leverancier ChipSoft in het nieuws vanwege een cyberincident. Onze systemen, waaronder het elektronisch patiëntendossier (HiX), functioneren zoals gebruikelijk. Er zijn op dit moment geen aanwijzingen dat systemen of gegevens van SEIN zijn getroffen.
Wij volgen de situatie nauwgezet en staan in direct contact met onze partners. Waar nodig hebben wij voorzorgsmaatregelen genomen en blijven wij onze systemen actief monitoren.
Patiëntenzorg gaat door
De zorg aan onze patiënt gaat gewoon door. Veiligheid en continuïteit van zorg staan daarbij voorop. Waar nodig nemen we aanvullende voorzorgsmaatregelen; op dit moment zijn de maatregelen die we genomen hebben, voldoende. Zodra zich nieuwe ontwikkelingen voordoen, vermelden we dat in dit bericht.