Sommige bewoners hebben een appartement met badkamer en ook een eigen keuken. Ze leven zo zelfstandig mogelijk en maken veel eigen keuzes. Die zelfstandigheid is heel belangrijk. Wij zorgen ervoor dat u gewoon kunt leven en zoveel mogelijk kan deelnemen in de samenleving. Daarbij houden we rekening met uw wensen en leerdoelen.
Stap voor stap leren
We werken op verschillende manieren aan uw leerdoelen. Uw eigen ideeën hierover zijn belangrijk. We kijken naar de dingen die al goed gaan, en hoe we steeds kleine stapjes in de goede richting zetten. Dat doen we met u én voor u.
Alleen en samen
U woont meestal alleen, maar het is natuurlijk mogelijk om contact te hebben met andere bewoners. We helpen u ook met het vinden van sociale contacten buiten SEIN. De begeleiding is altijd in de buurt en snel aanwezig als dat nodig is. Zo kan u uw eigen leven inrichten en toch de ondersteuning krijgen die u nodig hebt.
Samen beslissen
De begeleiding staat naast u en neemt zo veel mogelijk beslissingen samen met u. We helpen u, motiveren u en zoeken altijd naar mogelijkheden om uw leven positief in te richten. Soms is dat door grenzen aan te geven, maar vaak ook door samen kansen te pakken. Hierbij hebben we ook aandacht voor veiligheid rondom uw epilepsie. We zoeken altijd naar een balans: uw gezondheid aan de ene kant en zelfstandigheid en verantwoordelijkheid aan de andere kant.